';

LAPSED EINESTAVAD TERVE OKTOOBRIKUU VÄLTEL RESTORANIS HORISONT TASUTA, ET TÄHISTADA 20-AASTAST KOOSTÖÖD SOS LASTEKÜLAGA.

LAPSED EINESTAVAD TERVE OKTOOBRIKUU VÄLTEL RESTORANIS HORISONT TASUTA.

Swissôteli „Lapselt lapsele“ kampaania julgustab kõiki külalisi andma oma panust SOS Lasteküla heaks terve oktoobrikuu vältel.

Swissôteli jaoks on väga oluline, et ükski laps ei peaks taluma tühja kõhtu, et laste nägudelt ei kaoks naeratus ning iga laps tunneks end hästi ja turvaliselt. Soovime, et lapsed saaksid üles kasvada terves ja turvalises keskkonnas. Terve oktoobrikuu vältel toimub Swissôtelis “Lapselt lapsele” kampaania, mille raames lapsed vanuses alla 12 aasta saavad einestada Swissôteli restoranis Horisont tasuta. Selle eest on ette nähtud annetus SOS Lasteküla jaoks 5€ lapse kohta. Iga annetus loeb ja aitab veel rohkemaid lapsi, et nad saaksid üles kasvada tervete ja tugevatena.

„Swissôtelis on esikohal heaolu, mugavus, rõõm ja meelerahu. Iga külastusega soovime me aidata oma külalistel püsida aktiivsena, toituda tervislikult ja tunda end värskelt ja puhanuna. Usume, et need omadused on väga olulised ka laste tervise ja arengu jaoks, mistõttu on Swissôteli globaalne koostöö SOS lastekülaga meile omane ja tähendusrikas,“ kommenteerib hotelli tegevjuht Gilles Felgen. Samuti on terve oktoobrikuu vältel võimalik broneerida Swissôtel Tallinnas antud kampaania raames majutus, mille iga toa saadud müügist annetatakse 10€ SOS Lastekülale. SOS Lasteküla ja Swissôtel kutsuvad üles kõiki inimesi kampaaniast osa võtma ning panustama ühiselt laste heaolu nimel, et kõik lapsed saaksid elada täisväärtuslikku elu.

 

Recommend
Share
Tagged in