Horisont Logo
Horisont Baar

Atmosfäär, mis köidab

Horisont Baar on esmaklassiline paik, mis tõstab sinu meeleolu võrratute vaadetega kesklinna melule ja Läänemerele. Baaris ootavad sind meisterlikud signatuurkokteilid, hoolikalt valitud veinid ning muljetavaldav valik džinne ja viskisid. Lisaks sellele pakume baaris casual dining stiilis baarimenüüd, millest leiab nii suupisteid kui ka kergemat kehakinnitust.

Üllatusi täis kokteilimenüü

Horisont Baari kokteilimenüüd iseloomustab kõige paremini omanäolisus. Klassikaliselt tuntud kokteilid, millele on oma krutski lisanud meie peabaarmen Martin Jaska. Tegemist on maitsetega, mida tuleb ise järele proovida. 

“Kokteilide loomisel peame üheks tähtsamaks komponendiks eriliste koostisosade kasutamist. Soovime, et meie külalised kogeksid meie juures uusi maitseid ning lahkuksid kustumatu mälestusega.”

Horisont Baar kokteil
Horisont Baar casual menüü

Avasta maitseid, lõunast õhtuni

Horisont Baari casual-stiilis baarimenüüst leiad nii burgeri ja lõhe confiti kui ka suus-sulava pardirinna koos bataadipüree, porru ja suitsuse kirsiga. Baarimenüüd saad nautida juba alates kella 12:00-st, seega sobib ideaalselt ka lõunaks.